Kniha návštěv

Vložil ewa

Titulek Trampolína

Odpovědět

Od kdy mohu přihlásit děti do trampolíny? Mohu od Února?

Datum 02.03.2013

Vložil Marcela

Titulek Cviceni matky s detmi

Odpovědět

Dobry den. Mam dotaz. Rada bych chodila na cviceni s detmi. Muzu, prosim, pozadat o vice informaci?
(kdy, kde, cena a pod.) Dekuji, Polakova

Datum 02.03.2013

Vložil Marcela

Titulek Re: Cviceni matky s detmi

Odpovědět

Prikladam tel.c.: 737 807 947 a take email: marcela-polakova@seznam.cz Predem dekuji za odpoved.

Datum 21.06.2012

Vložil Ivana

Titulek Petříková

Dobrý den,
Potřebovala bych od Vás poradit. Ráda bych navštěvovala nějaký kroužek, kde se vyučují skoky na trampolíně, bohužel nevím, na koho se mohu obrátit. Předem Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem Ivana Petříková
e-mail: ivca.sasa@centrum.cz
tel.739011046

Datum 29.03.2012

Vložil Helena

Titulek sokolské koupaliště

Odpovědět

Dobrý den, již několik dní hledám na netu informace o starém sokolském koupališti. Zažila jsem ho jako malá holka, bylo už dávno za zenitem, přesto mám nádherné vzpomínky na honěnou po chladné dlažbě mezi dřevěnými kabinami a nádherná dřevěná lehátka, ze kterých se báječně loupala barva. Zažila jsem ještě kruhový bazén a spoustu místa okolo. Nebyly by k mání nějaká fota či technické údaje? Děkuje rodilá Hanačka přesazená do Slezska.

Datum 10.04.2014

Vložil eznalec@volny.cz

Titulek Re: sokolské koupaliště

nic jiného jsem nenašel...Rozsíval

Datum 09.06.2011

Vložil Vladislav Musil

Titulek můj dědeček

Odpovědět

čau chlapi, povídání o mém dědovi máte pěkně zpracované, jsem rád, že nazapomínate na člověka tak velkého ducha, ovšem to mě trochu mrzí, že na Vašich stránkách chybí alespoň jedna dědova fotografie.Děkuji Vám chlapi, sportu Zdar a zápasu zvlášť

Datum 11.09.2011

Vložil o.jaroš

Titulek Re: můj dědeček

Odpovědět

určitě je pořád co vylepšovat, úpravu stránek a náplně hodláme aktualizovat. Zde je také potřeba sdělit, že o olomouckém zápase je velmi těžké provést chronologický sled událostí a života klubu, protože historie se prakticky nepsala .

Datum 27.05.2010

Vložil oldas

Titulek karlos

Odpovědět