Letní tábor T. J. Sokola Olomouc – Doloplazy 29. 7. - 9. 8. 2019

Na letní tábor nám všem zbyly jen vzpomínky. Třicet pět dětí z Olomouce a blízkého okolí si se svými cvičiteli užilo krásných dvanáct dní v přírodě. Děti poznaly spoustu nových kamarádů a nespočet zajímavých činností, se kterými nemají možnost se ve městě vůbec setkat.

Bohatý program a vyžití pro děti se nám lépe zvládlo díky významné podpoře statutárního města Olomouce. Celý tábor byl připraven v duchu celotáborové hry „Ať žijí duchové“ dle známého televizního filmu. Děti si musely postavit hrad, zbudovat střechu a to byl pro ně pořádný úkol. Také jsme se snažili děti učit, jak se mají v lese chovat, co dělat a co zase ne.

Díky finanční pomoci města Olomouce mohly děti prožít úžasný celodenní výlet na koupaliště v Penčicích. Na závěr tábora proběhlo vyhodnocení všech soutěží probíhajících po celý tábor. Ti nejlepší v jednotlivých kategoriích si domů odnesli i hodnotné ceny.

Spolufinancováno statutárním městem Olomoucí.

Hlavní vedoucí tábora
Náčelnice T. J. Sokol Olomouc