Fit Sokol Olomouc

Provozní doba:

PO - PÁ: 13,00 - 21,00 hod.
SO: 14,00 - 17,00 hod.
NE: 9,00 - 12,00 hod.

Ceník:

Studenti a členové sokola:
Jednorázový vstup: 60 Kč
Měsíční permanentka: 580 Kč

Ostatní:
Jednorázový vstup: 70 Kč
Měsíční permanentka: 680 Kč

Letní tábor T. J. Sokola Olomouc – Doloplazy 29. 7. - 9. 8. 2019

Na letní tábor nám všem zbyly jen vzpomínky. Třicet pět dětí z Olomouce a blízkého okolí si se svými cvičiteli užilo krásných dvanáct dní v přírodě. Děti poznaly spoustu nových kamarádů a nespočet zajímavých činností, se kterými nemají možnost se ve městě vůbec setkat.

Spuštěny nové webové stránky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Etiam dictum tincidunt diam. Proin pede metus, vulputate nec, fermentum fringilla, vehicula vitae, justo. Fusce tellus odio, dapibus id fermentum quis, suscipit id erat. Maecenas ipsum velit, consectetuer eu lobortis ut, dictum at dui. Sed ac dolor sit amet purus malesuada congue. Nulla est. Etiam commodo dui eget wisi. Quisque tincidunt scelerisque libero. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Etiam bibendum elit eget erat. Nulla pulvinar eleifend sem.