Cvičení pro rodiče s dětmi

Cvičení pro rodiče s dětmi

Oddíl určen pro děti od 2 do 4 let, cvičí s rodičem. Náplní je přirozená cvičení, hudebně pohybová výchova, akrobacie, hry, jemná motorika, logopedie. Oddíl je zařazen do odboru všestrannosti, kde je kladen důraz na všestranný rozvoj jedince. Cvičení je vhodné pro děti s odchylkou od vývojové normy, zdravotním omezením.

Cvičení pro předškoláky

Cvičení pro předškoláky

Oddíl určen pro děti od 4 do 6 let, cvičí samostatně s cvičitelem. Náplní je atletika, gymnastika, hry, zdokonalování nabytých dovedností. Oddíl je zařazen do odboru všestrannosti, kde je kladen důraz na všestranný rozvoj jedince. Cvičení je vhodné pro děti s odchylkou od vývojové normy, zdravotním omezením.

Cvičení zdravotní skupiny, muži a ženy

Oddíl pro zdravotně postižené

Cvičení je zaměřeno na posílení svalů a pohybového aparátu spojených s nemocemi páteře + posílení celého těla. Do oddílu mohou být přijímáni zájemci od 18 let do seniorského věku.

Team Gym

TeamGym

TeamGym je moderní gymnastickou disciplínou, využívající prvků sportovní gymnastiky a akrobacie. Pohybová skladba obsahuje gymnastické prvky (např. skoky, piruety, obraty), rovnovážné a silové prvky (např. stoje na rukou, přednosy) a akrobatické prvky (např. kotouly, přemety, salta), TeamGym je možné navštěvovat od 6 let.

Zápasníci

Oddíl Řecko-římský zápas a volný styl

Pod heslem „Nepereme se, ale zápasíme!“ se snažíme adeptům předvést zápasnický sport v jeho ušlechtilých formách, tedy jako sport, kde jsou vyloučeny všechny surovosti a nezdravé škodlivosti. Zápas, řadící se k úpolovým sportům, představujeme jako nejvšestrannější na paže, trup a nohy, vyžadující obratnost a vytrvalost. Sport provozují děti od 7 let (přípravka), dále jsou žáci, dorost, junioři, senioři.

Trampolína

Oddíl Trampolína

Skoky na trampolíně jsou gymnastickou disciplínou, při které závodníci předvádějí ve vzduchu akrobatické prvky. Závodní trampolína se skládá z kovového rámu, plachty, pružin a ochranného obložení. Má rozměry 5 x 3 metry a je vysoká 110 cm. Zájemci mohou přicházet od 8 let.